تخصص ما

فعالیت نوار نقاله ایران در زمینه صنایع مختلف

نوار نقاله ایران

به رقم سالها تجربه درصنعت Material Handling و طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی انواع کانوایرهای ثابت و متغیر و سیستم های انتقال مواد و اتوماسیون دارای تجربه لازم و کافی در این زمینه میباشد. این واحد با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب و الگو برداری از شرکت های معظم بین المللی توانسته جوابگوی نیازهای اتوماسیون بخش های مختلف صنعت اعم ازخطوط تولید، مونتاژ، انتقال و..... باشد. گذراز وضعیت سنتی به ساختار مدرن وپیچیده درصنایع، کاهش هزینه ها و افزایش سوددهی در اقتصاد صنعتی سبب تغییر در روش های کارشده است. یکی ازمهمترین پارامترها برای افزایش محصولات تولیدی و توجیح بهتراقتصادی، بهبود و توسعه روش های جابه جایی می باشد. استفاده ازنوار نقاله برای جابه جایی قطعات و یا محصولات تولید شده در اکثر واحدهای تولیدی به صورت امری عادی و تقریباً ضروری درآمده است. ایران کانوایر فعالیت خود را از سال 1375 و با هدف رفع نیازهای اتوماسیون درصنایع مختلف آغاز نمود و در این راستا پروژهای متنوعی در زمینه جابه جایی مواد اولیه و محصول تولیدشده با قابلیت و توانایی کنترل هوشمند تجربه کرده است.
زمینه فعالیت نوار نقاله ایران

زمینه فعالیت نوار نقاله ایران


 • طراحی وساخت انواع نوارنقاله و سیستم های جابه جایی وانتقال مواد

 • طراحی وساخت انواع کانوایروسیستم های اتوماسیون درصنایع پلاستیک، پزشکی، غذایی، خودروسازی و........

 • طراحی وساخت انواع دستگاه هاونوارنقاله مخصوص ایستگاه های تولید و مونتاژبا قابلیت کنترل هوشمند

 • طراحی وساخت ابزارهای اندازه گیری و کنترلی خاص

 • طراحی وساخت انواع تونل های گرمایش، خشک کن، سرمایش

This image for Image Layouts addon
ایران کانوایر
ویژگی محصولات نوارنقاله ایران

استفاده ازمواد اولیه با کیفیت و پروفیل آلومینیوم اختصاصی ایران کانوایر از یک سو و امکانات سخت افزاری و تولید قطعات مصرفی به صورت انحصاری ازسوی دیگر باعث گردیده تا محصولات نوار نقاله ایران علاوه بر ظاهری شکیل ازمشخصات تکنیکی و قابلیت اطمینان بالایی برخوردار باشد.
امکان طراحی و ساخت انواع نوارنقاله و سیستمهای انتقال مواد مطابق با
Layout و نحوه استقرار ماشین آلات 

 • استراکچر
  پروفیل آلومینیوم آنودایزشده اختصاصی ایران کانوایر- استیل - آهن

 • تسمه
  ماژولار- بلت - فلزی - پلاستیکی - رولیکی

 • ابعاد
  پرتابل با قابلیت تنظیم ارتفاع و ابعاد طبق درخواست مشتری قابل تغییر میباشد. 
<>

اینستاگرام

مشتری محترم برای مشاهده فیلم پروژه ها لطفا به صفحه اینستاگرام ما به آدرس IRAN_CONVEYOR یا نوارنقاله ایران مراجعه فرمائید.
عرضه محصولات جدید

عرضه محصولات جدید

امروزه درصنعت موضوع اتوماسیون از توجه و اهمیت خاصی برخوردار است و با بالا رفتن هزینه های تولید که بخش اعظم آن مربوط به هزینه های نیروی انسانی میباشد، دست اندرکاران صنعت اتوماسیون را به رشد و توسعه در این تکنولوژی مصمم تر کرده است.  واحد تولیدی ایران کانوایر مفتخر است که در این زمینه پیشگام بوده و به طراحی و ساخت انواع نوارنقاله و سیستم های اتوماسیون مشغول میباشد.
logo

کارخانه:
تهران ، منطقه صنعتی خرمدشت ، بلوارخرمدشت ،خیابان پنجم شرقی ، پلاک 52

 

تلفن :
تلفن : 76212273-021
فکس: 76218211-021